Информация
Поиск

О нас

Сучасний магазин Всесвіт Покриття.

Всесвіт Покриття - інноваційний формат магазину підлогових покриттів. При його створенні ми вивчили європейський досвід спеціалізованого роздробу і взяли з нього краще. Відкриттю першого магазину в Луцьку передували 14 років досвіду роботи з покриттям для підлоги.


Основними перевагами нашої компанії, які обов'язково Вас порадують, є:


Великий вибір

Велика площа магазину дозволяє представити більше 500 видів підлогових покриттів, близько 100 видів лінолеуму,вінілу,паркетної дошки і безліч супутніх аксесуарів. Тут завжди є з чого вибрати, а Ваш вибір буде комфортним, тобто легким, простим і швидким.


Сучасний асортимент

Компанія уважно стежить за світовими тенденціями, регулярно відвідуючи провідні світові виставки і презентації. Ми постійно оновлюємо асортимент, тому в наших магазинах Ви зможете на власні очі побачити новинки виробників і оцінити їх якість.


Професіоналізм

Звернувшись в Всесвіт Покриття, Ви отримуєте детальну консультацію висококваліфікованого персоналу на всіх етапах, від оформлення замовлення до монтажу. Продавці проходять попередню підготовку: вони відвідують виробництва всіх постачальників, щоб досконально вивчити продукт і порадити Вам оптимальний варіант, аксесуари і засоби по догляду, завдяки яким купівля прослужить довгі роки і стане прикрасою інтер'єру.


Прямий імпорт

Робота з кращими європейськими та українськими виробниками напряму дозволяє нам надавати комфортні ціни на висококласні вироби. Більше половини представленого ламінату є в наявності на складах, є можливість купити і забрати ламінат відразу з магазину. Ну а наші акційні пропозиції є одними з найвигідніших в Україні.


Сервіс

Що нас найбільше відрізняє від інших - це сервіс. На відміну від більшості інших, наша компанія несе повну відповідальність не тільки за товар, але і за якість наданих послуг. Власний опалювальний склад, відділ технічного контролю. Все це допоможе Вам заощадити час і гроші: наші фахівці дадуть рекомендації по необхідної площі підлогових покриттів щоб уникнути надлишків або нестачі продукції. Ви отримаєте вибраний товар у зручний час, його оперативно і гарантовано якісно встановлять. Гарантійний і післяпродажний сервіс надовго збереже красу і функціональність підлог Вашого будинку.